anse
11 بهمن 1401 - 18:44

برگزاری رویداد ذهن‌افزار با هدف ارائه راهکارهایی برای مدیریت سرمایه انسانی، بازاریابی و هوشمندی سازمان

نخستین رویداد ذهن افزارهای کسب‌وکار به منظور ارائه راهکارهایی با رویکرد علوم شناختی برای مدیریت سرمایه انسانی، بازاریابی و هوشمندی سازمان، با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی برگزار می‌شود.

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس و به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، به منظور ارائه راهکارهایی با رویکرد علوم شناختی برای مدیریت سرمایه انسانی، بازاریابی و هوشمندی سازمان، "رویداد ذهن‌افزارهای کسب و کار" با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌­های شناختی برگزار می‌شود.

این رویداد برای جذب ایده‌ها و محصولات فناورانه در حوزه ابزارهای شناختی برای رهبری، مدیریت سرمایه انسانی و بازاریابی و هوشمندی سازمان با حمایت معاونت علمی و فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری و ستاد راهبری توسعه علوم و فناوری­‌های شناختی توسط مرکز نوآوری و شتاب‌دهنده علوم شناختی نوآوران ذهن آینده(مایندپلاس) برگزارمی شود.

در این رویداد منظور از «ذهن‎‌افزارهای کسب‌وکار» هر ایده، فناوری یا محصول مبتنی بر علوم شناختی است که از قابلیت کاربرد در ارتقای بینش و عملکرد مدیریتی سازمان برخوردار باشد.

از تقابل موضوع شناخت با مدیریت سازمان و کسب ‌وکار، مباحث مختلفی در حوزه‌های شناخت مدیریتی از جمله گزینش و ارزیابی شناختی کارمندان، توانمندسازی شناختی گروه‌ها و تیم‌های کاری، تمرین و توسعه شناختی کارکنان، مدیریت استرس و سلامت شناختی، شکل‌دهی به انگیزاننده‌های شغلی با رویکرد شناختی، طراحی شغل و ارگونومی شناختی، شناسایی و توانمندسازی شناختی رهبران سازمان، زوایای شناختی در تصمیم‌گیری سازمانی، تغییر و توسعه شناختی سازمانی و شناسایی تفاوت‌های فردی با رویکرد شناختی پدیدار می‌شوند.

از منظر راهکارهای قابل تجاری‌سازی، مواردی از قبیل ارزیابی و توانمند سازی شناختی سرمایه انسانی، ارزیابی و توانمندسازی شناختی رهبران و کارآفرینان، هوشمندی شناختی کسب ‌وکار و بازاریابی شناختی مهم‌ترین حوزه‌های مدیریت با رویکرد شناختی هستند که می‌توانند ابزارهای مختلفی در حوزه‌های آزمون‌های توانایی شناختی، نقشه‌های شناختی، داده‌کاوی و بصری‌سازی شناختی، بازی‌های جدی و بازی‌وارسازی و علوم اعصاب شناختی را شامل شوند.

تیم‌های منتخب این رویداد، از تامین سرمایه بذری تا سقف یکصد میلیون تومان، تامین فضای استقرار، آموزش، منتورینگ و شتابدهی، تجاری‌سازی و جذب سرمایه‌گذار بهره‌مند خواهند شد.

مهلت ارسال ایده ها و طرح های پیشنهادی در این فراخوان، تا بیستم ماه جاری تعیین شده است و علاقمندان، محققان، دست اندرکاران و فعالان مراکز و شرکت‌های استارتاپی و دانش‌بنیان می‌توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به وبگاه مایندپلاس مراجعه نمایند.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1010936